twórcy

te dwie osoby, które stanęły na głowie, żeby stworzyć to co być może w tej chwili trzymasz w ręce. zaczęło się jak zwykle od pomysłu, który przerodził się w coś co spędzało im sen z powiek przez kolejne miesiące. jednak teraz, pełni siły i energii do działania, przychodzą do was, by ułatwić wam życie i zrobić dla was coś miłego.

młoda para mieszkająca w krakowie. lubią poleżeć na kanapie i obejrzeć film lub serial, ale od zbytniej nudy zaczyna im się przewracać w głowie. ich zamiłowanie do niestania w miejscu i chęć zmiany zrodziły nagi.space.

poznajcie weronikę:

zorganizowana studentka, która zatracenie znajduje w pieczeniu ciast a spokój i wyciszenie w nowo odkrytej pasji-opiece nad roślinami. gdyby mogła, przytuliłaby każdego mijanego na ulicy pieska. nieustannie poszukuje nowych sposobów tworzenia, a jej zamiłowanie do tych kreatywnych obszarów, jak również jej stanowczość w tworzeniu sprawiła, że karty wyglądają tak a nie inaczej. nagi.space nie ujrzałoby światła dziennego gdyby nie praca ich dwójki.

poznajcie dawida:

twardo stąpający po ziemi marzyciel, który sprawił, że pomysł został przelany na  kartkę papieru. wszechstronny miłośnik dobrej kuchni. na cokolwiek przyszła ci teraz ochota, on prawdopodobnie potrafi to ugotować. inspirują go ludzie a ciągłe zajęcia napędzają do działania. jego analityczne i sumienne podejście pozwoliło osiągnąć wszelkie zamierzone cele, a kiedy to czytasz najpewniej siedzi w tabelkach lub dla odmiany, kopie piłkę.

jak pracujemy:

nie jesteśmy samolubni; śmiało możecie domyślić się, że nie tylko dzięki nam trzymacie te wyjątkowe karty w ręce czy przeglądacie tę stronkę. jesteśmy głęboko oddani kobiecej społeczności i wykorzystujemy nasze możliwości, by dawać szansę na rozwój naszemu lokalnemu, polskiemu środowisku.