dobra, skoro już tu jesteście, to czas się wytłumaczyć.

nagi.space to zmiana na lepsze. nie tylko postrzegania pozycji, ale również waszego życia seksualnego. jeśli oczywiście chcecie uprawiać seks. w tym temacie nie ma czegoś takiego jak obowiązek. nikogo do niczego nie zmuszamy. chcemy jedynie ułatwić wam tą przyjemność.

„warto, by głównym kluczem, według którego porządkujecie swój stosunek do różnych aktywności seksualnych, była wasza świadomość własnych uwarunkowań seksualnych (…) takie uporządkowanie pomoże w osiągnięciu seksualnego szczęścia”

Agnieszka Szeżyńska

my stworzyliśmy produkt, którego zadaniem jest pomoc na jednym z etapów aktu miłosnego. to czy będzie on początkiem czegoś wielkiego, zależy tylko od was. 

wizja:

chcemy wspierać ludzi poprzez dostarczanie ułatwiających życie produktów, które zapewniają dodatkowe, przyjemne korzyści. w jaki sposób? nagi.space to wszystko czego potrzebujesz w zakresie pozycji seksualnych, no i zawsze możesz mieć je pod ręką. napędzane są potrzebą, wyobraźnią i kreatywnością. chcemy was tylko obudzić, ale potem możecie robić, co tylko chcecie. jako silni i odważni ludzie, rozumiecie znaczenie seksu i dobrego samopoczucia ze swoim partnerem. 

czym jest nagi.space:

to swego rodzaju przewodnik po pozycjach seksualnych, intymny poradnik- intymnik – który może mieć swoje przytulne miejsce w szafce nocnej, ale na regale obok waszych ulubionych książek będzie mu jeszcze milej. to, co sprawi mu najwięcej przyjemności, to podróże, będzie mu miło, jeśli pokażecie mu świat, a jego pokażecie światu. po karty możecie sięgać za każdym razem, kiedy tylko macie ochotę trochę pokombinować. opcji jest mnóstwo, możecie wybrać jedną, wylosować kilka lub ułożyć sekwencje. a zresztą! co my będziemy wam mówić, skoro wy wiecie co dla was najlepsze.

nie twierdzimy, że wiemy wszystko. nawet nie chcemy. robimy to, co potrafimy najlepiej.