dobra, skoro już tu jesteście, to czas się wytłumaczyć.

nagi.space to zmiana na lepsze. nie tylko postrzegania pozycji, ale również waszego życia seksualnego. jeśli oczywiście chcecie uprawiać seks. w tym temacie nie ma czegoś takiego jak obowiązek. nikogo do niczego nie zmuszamy. chcemy jedynie ułatwić wam tą przyjemność.

my stworzyliśmy produkt, którego zadaniem jest pomoc na jednym z etapów aktu miłosnego. to czy będzie on początkiem czegoś wielkiego, zależy tylko od was. 

wizja:

chcemy wspierać ludzi poprzez dostarczanie ułatwiających życie produktów, które zapewniają dodatkowe, przyjemne korzyści. w jaki sposób? nagi.space to wszystko czego potrzebujesz w zakresie pozycji seksualnych, no i zawsze możesz mieć je pod ręką. napędzane są potrzebą, wyobraźnią i kreatywnością. chcemy was tylko obudzić, ale potem możecie robić, co tylko chcecie. jako silni i odważni ludzie, rozumiecie znaczenie seksu i dobrego samopoczucia ze swoim partnerem.

czym jest nagi.space:

to swego rodzaju przewodnik po pozycjach seksualnych, intymny poradnik- intymnik – który może mieć swoje przytulne miejsce w szafce nocnej, ale na regale obok waszych ulubionych książek będzie mu jeszcze milej. to, co sprawi mu najwięcej przyjemności, to podróże, będzie mu miło, jeśli pokażecie mu świat, a jego pokażecie światu. po karty możecie sięgać za każdym razem, kiedy tylko macie ochotę trochę pokombinować. opcji jest mnóstwo, możecie wybrać jedną, wylosować kilka lub ułożyć sekwencje. a zresztą! co my będziemy wam mówić, skoro wy wiecie co dla was najlepsze.

nie twierdzimy, że wiemy wszystko. nawet nie chcemy. robimy to, co potrafimy najlepiej.